e-book
cs at
Prodej rodinného domu s komerčním prostorem v obci Drahotice

Prodej rodinného domu s komerčním prostorem v obci Drahotice

5 890 000 Kč / 246 237,46 €line

Spustit videoprohlídku icon
icon

Prodej rozsáhlého domu z dalšími objekty, který je svou specifikací vzhledem k dnešní době svými prostory předurčen k různým možnostem využití, například jako ubytovací zařízení.
A to vzhledem k tomu, že dům je vzdálený 25km od Mladé Boleslavi a 7km od Mnichova Hradiště, kde je plná vybavenost a kde je i příjezd na dálnici směr Praha – Liberec.
Praha vzdálenost 60km.Liberec vzdálenost 25km. Již všechny ubytovny v okolí jsou obsazeny, vzhledem k možnosti práce ve ŠKODA AUTO. Dům je po celkové rekonstrukci a jsou zde prostory na snadné vybudování (již připraveno) sprch a toalet, dále stravovacího zařízení. případě vybudování ubytovny a její obsazení - finanční návratnost do dvou let. Dům se skládá ze tří objektů a k domu náleží uzavřený dvůr, kde je naprosté soukromí a kde se také nachází další objekt, který je možné také využít.
Zahrada, která se nachází za domem je o rozloze 884 m2. Celková plocha pozemku včetně zahrady činí 1557 m2.
V přízemí domu se nachází velká vstupní místnost o rozměrech 30,08 m2 Dále pak bývalá kuchyně s původními historickými kamny o rozměrech 16,61 m2, bývalá kulturní místnost o rozměrech 86,21 m2 (13x7m) ve které je možné vybudovat patro a to vzhledem k výšce stropu cca 6m a tím získat další ubytovací prostory. Další místnost o rozměrech 10,03 m2, místnost 3 o rozměrech 27,62 m2 a schodiště 8,60 m2. V patře domu se nachází byt 4+1 rozměry místností: Kuchyně - 8,73 m2, obývací pokoj 17,27 m2, pokoj 1 – 19,43 m2, pokoj 2 – 17,29 m2, pokoj 3 – 20,73 m2, koupelna, místnost za koupelnou a wc. Nad celým domem se nachází velká prostorná půda, kde je možné vybudovat další ubytování či bydlení. Nad schodištěm vedoucím k bytu je vstup na terasu z které je vstup na zahradu. Součástí domu jsou dvě garáže a v jedné z nich je vybudována montážní šachta. Na pozemku vedle domu se nachází menší domek, který je naprosto suchý a který je možné přebudovat na malý samostatný rodinný domek, či chatu.
Součástí tohoto komplexu jsou i další prostory, které je možné využít.
Dům je vhodný jako investice.

 • Typ nabídky
  Prodej
 • Typ nemovitosti
  Dům
 • Dispozice
  Větší
 • Kraj
  Středočeský kraj
 • Poschodí
  2
 • Plocha
  169 m2
picture

Pojďme to probrat osobně, domluvme si nezávaznou schůzku

Společně projdeme všechny podrobnosti, probereme vaše možnosti a domluvíme se na řešení, které bude skutečně výhodné pro obě strany.

Dalibor Dvořák

realitní makléř

picture
0

Let v oboru

0 +

klientů

0

realizovaných transakcí

Poradím si s každým typem nemovitosti

Aktuálně k prodeji picture Zobrazit nemovitost

Prodej rodinného domu v obci Hodonice

prodáno picture Zobrazit nemovitost

Prodej rodinného domu v obci Budkov